KOSGEB`in 0 faizli destek kredisine yoğun ilgi

0 Faizli destek kredisi alma, KOSKEB kredi ödeme koşulları neler, nasıl başvurulur işte ayrıntılar.

0 faiz koskeb kredisi

KOSGEB Başkanı Recep Biçer yaptığı açıklamalarda 0 faizli destek kredisi projelerine proje kayıt tarihi itibarı ile yoğun ilgi olduğunu açıkladı. 19 Aralık 2016 günü başlayacak olan kayıtlara sistemlerine kayıtlı olan işletme sahiplerinin bilgi güncellemesi için yoğun bir giriş yaptığını, üye olmayan işletme sahiplerinin ise üye olmak için giriş yaptığını söyledi. Kredide tavan rakam olan 50.000 TL desteğin ilk yıl için ödemesi olmadığını daha sonraki dönemde ise 3’er aylık periyotlar ile 36 ay vadeli ödeme yapacaklarını açıkladı.

Böylece KOBi’ler rahat bir nefes alacak, ülke ekonomisinin gelişmesine ve girişimcilik alanında başarının geleceği kesin. İnsanların faiz gelirleri ve döviz alımı gibi yatırımlar yerine açılan yeni işletmeler ve var olan işletmelerin varlığını sürdürmesi ülke ekonomisi için çok olumlu bir durum.

0 Faizli destek için KOSGEB Başkanı Recep Biçer kayıtların 19-21 Aralık 2016 tarihleri arasında yapılabileceğini, kayıt işlemleri için herhangi bir saat dilimi sınırlaması olmadığını, kayıt işlemlerinde sistem 24 saat içinde aktif olacak açıklaması yaptı. Kayıt işlemleri için kredi.kosgeb.gov.tr adresi kullanılıyor. Eğer sizde bir KOBİ iseniz bu adresten sorunsuz başvuru yapabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*